Omega Palet | Hedef ve İlkeler
“Müşterilerimiz Velinimetimizdir”

Müşterilerimizin beklentilerini doğru anlayıp, değer yaratmak, tüm beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir.

Satış öncesi ve sonrasında ürünlerimize sahip çıkmak ve müşterilerimizin daima yanında olmak görevimizdir.

“Daima en iyi, daima ileri ”

Sektörümüzdeki en iyi şirket olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

Kalitede ürün ve hizmet gerçekleştirmek de tüm paydaşlarımıza karşı sahip olduğumuz imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyetlerimizin tüm süreçlerinde yönetimi üstlenmek ve içinde olduğumuz piyasalarda lider olmak temel ilkemizdir.

“Yerinde durmayan, daima gelişen, daima ileriyi görerek yenilenen, daima yön verebilen olmak en büyük amacımızdır”

Kurduğumuz kalite sistemleri ile sürekli iyileştirmeler ve geliştirmeler sonunda tüm çalışanlarımızın, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak, günümüz teknolojisini yakından takip ederek bünyemize katmak, geliştirici, eğitici, öğretici faaliyetlerle sektöre yön vermek en büyük en milli hedefimizdir.

“Tüm değerlerimizi işimize katmak en temel önceliğimizdir”

Tüm ilişkilerimizde adaletli olmak, etik ahlak ve hukuk değerlerimizle paydaşlarımıza saygılı olmak ve piyasalarda saygınlığımızı korumak en değerli hedefimizdir.

“En önemli sermayemiz İnsan kaynağımızdır”

Tüm faaliyetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden, yaratıcılığından azami fayda sağlarken verimliliklerini arttırmak, gelişimlerine imkan sağlamak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak Omega Palet’in sürdürülebilirliği için seçtiğimiz bir yoldur.

“Şimdiki zamanı ve gelecek zamanı yönetebilmek en büyük idealimizdir”

Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakabilmek için doğa dostu projeler ve uygulamaların içinde olup sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek vazgeçilmez ilkelerimizdendir.

Ender AKŞAR

Yönetim Kurulu Başkanı